Яка краще скороварка-мультиварка: відгуки покупців про популярні моделі

Побутова техніка, яка дозволяє економити час у процесі приготування їжі, набирають все більшої популярності. Однією з таких помічниць на кухні вважається мультиварка-скороварка. Прилад представлений функціональним пристроєм, який дозволяє приготувати будь-яку страву протягом короткого проміжку часу. З цієї статті можна дізнатися, яка краще скороварка-мультиварка: відгуки покупців про кращі моделі дозволять зробити правильний вибір.

Яка краще скороварка-мультиварка: відгуки покупців про популярні моделі

Функція скороварки скорочує час приготування страв у кілька разів

Що краще: мультиварка або мультиварка-скороварка

Мультиварка є багатофункціональним пристроєм, який поєднує у собі сковорідку, каструлю, духовку, піч, пароварку та ін. Процес приготування страв здійснюється в автоматичному режимі. Досить закласти певний набір продуктів та вибрати необхідну програму.

І мультиварка і скороварка мають свої переваги

І мультиварка і скороварка мають свої переваги

Мультиварка-скороварка представлена ​​вдосконаленим варіантом такої техніки з певними конструктивними доробками. Їжа готується в ній з використанням підвищеного тиску, що досягається завдяки кришці, що щільно прилягає до корпусу. Її фіксація забезпечується за допомогою затискачів, а герметичне закривання завдяки силіконовій або гумовій прокладці.

Для створення всередині чаші необхідного тиску використовуються два клапани: перший призначений для підтримки заданого режиму в апараті та випуску надлишків пари, а другий – аварійний, скидає тиск під час досягнення критичного рівня.

Розглядаючи питання, що краще: мультиварка або скороварка-мультиварка, варто знати, що завдяки підвищеному тиску, що створюється всередині чаші, швидкість приготування страв збільшується, при цьому вдається зберегти в більшій кількості корисні речовини в продуктах за рахунок короткочасної теплової обробки та відсутності доступу кисню.

Переваги та недоліки приладу

Перед тим, як вибрати мультиварку-скороварку, слід розглянути сильні та слабкі сторони побутового приладу. Продукти в такому пристрої ніколи не пригоряють, при цьому страви можна готувати без жиру та олії, що знижує їхню калорійність.

Об'єм чаші мультиварки може варіюватися від 2 до 7-8 літрів

Об'єм чаші мультиварки може варіюватися від 2 до 7-8 літрів

Зверніть увагу! Продукти, які завантажуються в мультиварку-скороварку, не потребують попереднього розморожування.

Ще однією перевагою мультиварки-скороварки є здатність приладу споживати меншу кількість електроенергії, порівняно з традиційною мультиваркою.

Незважаючи на суттєві переваги, прилад має деякі недоліки. У процесі приготування їжі не можна відкривати кришку мультиварки-скороварки через клапан, тому всі інгредієнти закладаються відразу. Також за рахунок розпеченої пари пристрій не можна вважати безпечним. За недотримання правил експлуатації можна отримати опік. Вартість мультиварок-скороварок 2-2,5 рази вища, ніж традиційних мультиварок.

Мультиварку-скороварку доцільніше використовувати для варіння та гасіння, оскільки забезпечується м'якість та соковитість кожного інгредієнта за короткий проміжок часу. Традиційна мультиварка є універсальним пристроєм з розширеним набором функцій.

Корисна порада! Можна придбати мультиварку з функцією скороварки, яка поєднує можливості обох варіантів техніки.

Функція 3D нагрівання дозволяє імітувати приготування страв у печі

Функція 3D нагрівання дозволяє імітувати приготування страв у печі

Як вибрати скороварку-мультиварку

Вибираючи, яка мультиварка-скороварка краща, слід звернути увагу на основні параметри пристрою. Велике значення має потужність приладу. Чим вище цей показник, тим швидше протікатиме процес приготування їжі. Моделі з недорогого цінового сегмента мають потужність 800-900 Вт. Для пристроїв преміум класу цей показник перевищує 1000 Вт.

Розглядаючи питання, яке краще купити мультиварку-скороварку, варто звернути увагу на матеріал виготовлення чаші. Вона може бути виготовлена ​​з алюмінію, нержавіючої сталі або кераміки, має тефлонове, мармурове, титанове або гранітне покриття. У першому випадку ємність відрізняється невеликою вагою та тривалим терміном експлуатації. Вона не піддається деформації під впливом високого тиску.

Ємності з нержавіючої сталі відрізняються міцністю, надійністю, довговічністю та високою вартістю. Керамічні чаші також є міцними та довговічними, проте вони сприйнятливі до механічного впливу та ударних навантажень, що може призвести до утворення подряпин та тріщин. Ємності з тефлоновим покриттям потребують використання спеціальних дерев'яних або пластикових девайсів, щоб не пошкодити внутрішній шар.

Важливо! Чаші з кераміки не можна мити в посудомийних машинах.

Сучасні моделі мультиварок-скороварок оснащені чашами з антипригарним титановим, гранітним або мармуровим покриттям, які мають високі технічні та експлуатаційні характеристики. Головним недоліком є ​​висока вартість ємностей.

Найчастіше чаша мультиварки має антипригарне тефлонове покриття

Найчастіше чаша мультиварки має антипригарне тефлонове покриття

Особлива увага приділяється обсягу чаші, що розраховується виходячи із кількості членів сім'ї. Ємності на 2-3 літри підійдуть для холостяків чи пар. Для сімей із 3-4 осіб краще вибирати чаші об'ємом 5 л. Місткі ємності на 6-10 л підійдуть для великих сімей, де часто готують.

Важливим критерієм під час виборів побутового приладу є розташування нагрівальних елементів. У моделей економ класу вони знаходяться в нижній частині корпусу під чашею, що ускладнює процес приготування випічки. Прилади з розширеними можливостями приготування їжі, де підвищується якість готових страв, оснащені додатковим нагрівальним елементом у кришці пристрою.

Яка краще мультиварка-скороварка

Вирішуючи, яку вибрати мультиварку-скроварку, необхідно звернути увагу на прокладку чаші, яка забезпечує герметичність пристрою. Вона може бути гумовою або силіконовою. Перший тип виробу використовується у недорогих пристроях. Більш якісною є силіконова прокладка, яка відрізняється високими експлуатаційними властивостями, екологічністю та довговічністю. Завдяки гнучкості та еластичності виріб стійко витримує вплив високої температури та тиску без втрати технічних якостей.

Важливо! У разі пошкодження прокладки у чаші знижується тиск, що сприяє некоректній роботі пристрою та неякісному процесу приготування їжі.

Мультиварки-скороварки можуть мати додаткові режими, такі як "йогурт", "хліб", "холодець" та інші

При виборі побутового приладу слід звернути увагу на кришку, а точніше розташування засувок, що безпосередньо впливає на ефективність роботи пристрою. Вони можуть бути зовні або всередині. Обидва варіанти забезпечують герметичність приладу. На безпечну експлуатацію приладу впливає розміщення випускного клапана. Краще, щоб він знаходився збоку, що унеможливить ошпарити руку в процесі відкривання кришки.

Більшість моделей мультиварок-скороварок оснащені 8-12 автоматичними програмами, куди входить "варіння", "смаження", "гасіння", "випічка", "варіння на пару", та 10-12 додатковими режимами, серед яких "відкладений старт", "підігрів", "регулювання тиску", "захист від дітей".

Зверніть увагу! Опція "Мультикухар" розширює функціональні можливості пристрою, оскільки дозволяє встановити вручну температурний режим та час для приготування власної страви.

Вибираючи, яку мультиварку-скороварку краще купити, варто звернути увагу на наявність певних захисних елементів, серед яких регулятор тиску, блокування кришки під час роботи, перепускний клапан, який відповідає за поступове стравлювання надмірного тиску, температурний датчик, аварійний датчик, пружини на дні приладу, що сприяють зниженню тиску під час його надмірного зростання.

Мультиварки мають багато вбудованих програм

Мультиварки мають багато вбудованих програм

Який фірми вибрати мультиварку: відгуки покупців

Тепер варто розібратися, який фірми мультиварка краще. Відгуки покупців завжди об'єктивні, за якими користується заслуженим покликанням серед інших виробників відомий французький бренд Moulinex. Мультиварки-скороварки відрізняються високою якістю складання, функціональністю, надійністю та довговічністю. Завдяки широкому асортименту можна підібрати потрібну техніку, яка відповідатиме вимогам користувача.

Ультрасучасні мультиварки із функцією скороварки пропонує світовий бренд Philips. Пристрої виготовляються із застосуванням інноваційних технологій та високоякісних комплектуючих. Користувачі техніки відзначають наявність великої кількості функцій побутової техніки та простоту експлуатації. З приладом легко впорається навіть літня людина.

Компанія Tefal спеціалізується на виготовленні багатофункціональної техніки лаконічного дизайну, яка відповідає всім запитам споживачів. Мультиварки укомплектовані місткими чашами з керамічним або тефлоновим покриттям.

Судячи з численних відгуків, яку краще купити мультиварку для дому, покупці виділяють моделі від вітчизняного бренду Polaris, які відрізняються стильним дизайном, високою якістю складання, функціональністю, оптимальним співвідношенням ціни та якості, завдяки чому техніка є доступною.

Мультиварки бренду Tefal відрізняються високою якістю

Мультиварки бренду Tefal відрізняються високою якістю

Не поступається популярності й інший вітчизняний бренд Redmond, який виготовляє стильні, не громіздкі, практичні та надійні мультиварки-скороварки з широким функціоналом. Моделі переважно представлені в середній ціновій категорії, будучи доступними для більшості користувачів, про що також помічено у відгуках - якої фірми вибрати мультиварку.

Рейтинг мультиварок-скороварок із бюджетної серії

Відкриває рейтинг найкращих мультиварок-скороварок із бюджетної серії багатофункціональна модель Lumme LU-1450. Потужність пристрою складає 900 Вт. Прилад оснащений 20 програмами, з яких 6 – автоматичні. В опціях "гасіння", "каша", "плов", "суп" і "шеф", можна виконувати коригування базового режиму. Існують додаткові функції, такі як "підігрів" та "відкладений старт". Модель укомплектована чашею на 5 л із тефлоновим покриттям. Придбати прилад можна за 2,7 тис. руб.

Зверніть увагу! Ця мультиварка не оснащена програмами "жарка", "випікання" та "приготування на пару".

Хорошою бюджетною моделлю є мультиварка-скороварка GALAXY GL2650 у пластиковому корпусі. Вона оснащена чашею на 5 л із тефлоновим покриттям. Потужність пристрою складає 900 Вт. Модель має 11 автоматичних режимів роботи. У ній відсутня можливість самостійно задавати температуру та час. Вартість пристрою становить 2,9 тис. руб.

Мультиварка-скороварка GALAXY GL2650 відрізняється невисокою вартістю

Мультиварка-скороварка GALAXY GL2650 відрізняється невисокою вартістю

Численні втішні відгуки отримала мультиварка-скороварка VES SK-A18 потужністю 900 Вт. Вона оснащена місткою чашею з тефлоновим покриттям на 5 л. Як відзначають користувачі, пристрій добре справляється з функціями сковорідки, духової шафи, пароварки, скороварки та йогуртниці. У ньому виходить гарна випічка. За допомогою сенсорного керування можна вибрати один із 12 автоматичних режимів. Існує можливість самостійно задати температуру та час. Купити мультиварку можна за 4,2 тис. руб.

Добре зарекомендувала себе модель Scarlett SC-MC410P02 потужністю 900 Вт, оснащена чашею на 5 л з тришаровим антипригарним тефлоновим покриттям. Мультиварка може працювати в одному із 9 автоматичних режимів. Можна самостійно задати температурний режим та час. Ціна моделі стартує від 4,9 тис. руб.

Зверніть увагу! Ця модель має 7 вбудованих рівнів захисту, що забезпечує безпечну експлуатацію пристрою.

Враховуючи численні відгуки, яку вибрати мультиварку Поларіс, споживачі віддають перевагу моделі Polaris PPC1203AD потужністю 800 Вт. Пристрій оснащений 15 автоматичними програмами та опцією "мультиповар". Мультиварка укомплектована чашею на 3 л із тефлоновим покриттям. Завдяки наявності знімної кришки за приладом легко доглядати. Ціна компактної моделі становить 5,2 тис. руб.

Мультиварка Scarlett SC-MC410P02

Мультиварка Scarlett SC-MC410P02

Яку вибрати мультиварку-скороварку: відгуки про моделі середньої цінової категорії

Виходячи з відгуків покупців, яка краще мультиварка Редмонд, багато хто зупинив свій вибір на багатофункціональній моделі REDMOND RMC-PM504 в металевому корпусі потужністю 900 Вт. Прилад має 15 автоматичних програм та ручний режим "мультиповар".

Зверніть увагу! Крім стандартних опцій, модель оснащена функціями "вимішування тіста", "фрітюр", "йогурт" та "дитяче харчування".

Керування роботою пристрою здійснюється за допомогою сенсорної панелі, яка розташовується на передній частині корпусу, виключаючи ризик обпектися гарячою парою під час встановлення параметрів. Модель має опції "відкладений старт" та "підігрів". Пристрій оснащений чашею 5 л з тефлоновим покриттям. Ціна моделі стартує від 9,8 тис. руб.

Заслужене місце в рейтингу найкращих моделей мультиварок-скороварок займає пристрій швидкого приготування Tefal CY621D32. Потужність приладу дорівнює 1000 Вт. Мультиварка оснащена місткою сферичною чашею на 5 л з керамічним покриттям, в якій у процесі приготування страви по всьому об'єму відбувається циркуляція гарячого повітря за рахунок 3D нагріву, створюючи ефект печі.

Мультиварка оснащена 32 програмами, які дозволяють готувати в автоматичному та ручному режимі. Модель має функцію "відстрочка старту" та "підтримка тепла". Серед недоліків споживачі відзначають відсутність знімної кришки, яка лише відкидається, що ускладнює процес миття. Вартість пристрою становить у середньому 7,8 тис. руб.

Мультиварка-скороварка Tefal CY621D32

Мультиварка-скороварка Tefal CY621D32

Зверніть увагу! Модель оснащена 9 системами безпеки.

Заснований на відгуках покупців рейтинг, яку вибрати мультиварку-скроварку за середньою ціною, закінчується популярною моделлю від французького виробника Moulinex CE620D32. Потужність пристрою сягає 1000 Вт. Мультиварка-скороварка оснащена чашею 5 л з керамічним внутрішнім покриттям.

Модель відрізняється різноманітністю режимів, серед яких 22 – автоматичних та 8 – ручних. Серед додаткових функцій можна виділити "підтримку температури" протягом 24 годин, "відстрочення старту" та "автоматичне відключення" після завершення циклу. Ціна моделі становить 7,4 тис. руб.

Стаття на тему:

Споживання електроенергії побутовими приладами: таблиця та поради щодо економії

Розрахунки. Характеристика побутових приладів з урахуванням їхнього енергоспоживання. Методи економії електроенергії.

Найкращі мультиварки-скороварки преміум класу

Відкриває рейтинг скороварок преміум класу багатофункціональна модель Cuckoo CMC-HE1055F стильного дизайну, що випускається у металевому корпусі. Прилад має потужність 1000 Вт. Модель укомплектована чашею із мармуровим покриттям на 6 л. Вона замінює мультиварку, пароварку, духовку, повільноварку, йогуртницю та скороварку.

Процес приготування страв здійснюється завдяки 3D-нагріву з використанням індукційного режиму. Крім стандартного набору функцій є опція "російська піч", що забезпечує томлення продуктів під тиском. Придбати мультиварку можна від 40 тис. руб.

Зверніть увагу! Ця модель оснащена голосовим супроводом.

Мультиварка преміум-класу Cuckoo CMC-HE1055F

Мультиварка преміум-класу Cuckoo CMC-HE1055F

Судячи з численних відгуків про мультиварки, яку краще купити модель, багато покупців виділяють багатофункціональний пристрій Bosch MUC88B68 у металевому корпусі. Чаша з ручками із нержавіючої сталі з керамічним покриттям має об'єм 5 л. Потужність пристрою складає 1200 Вт. Управління роботою приладу здійснюється завдяки сенсорній панелі зі світлодіодною індикацією, розташованою в нижній частині корпусу.

Мультиварка оснащена 50 програмами, серед яких "йогурт", "варення", "холодець" та "піца". Є функція "мій режим". Модель укомплектована кошиками для пароварки та фритюру. Додатково є функції "відкладений старт", "автопідігрів", "таймер", "термостат", "захист від дітей". Ціна моделі стартує від 30 тис. руб.

На підставі відгуків покупців, яка мультиварка краще, заслуговує на увагу модель Rommelsbacher MD 1000, яка відрізняється компактними розмірами та стильним дизайном. Пристрій потужністю 1000 Вт оснащений 14 автоматичними програмами, завдяки яким можна гасити, варити, смажити та пекти. Серед додаткових можливостей є опції "підігрів", "відстрочка старту", ​​"повільноварка", "регулювання тиску".

Мультиварка має керамічну чашу об'ємом 6 л. Управління здійснюється за допомогою сенсорної панелі. Кришка знімна, що сприяє легкому догляду за технікою. Купити мультиварку можна від 16,5 тис. руб.

Мультиварка Rommelsbacher MD 1000

Мультиварка Rommelsbacher MD 1000

Яка краще скороварка-мультиварка: відгуки про багатофункціональні моделі

Вирішуючи, яку краще вибрати мультиварку, відгуки споживачів про моделі демонструють переваги багатофункціонального пристрою Polaris PPC 1305AD. Побутовий прилад оснащений 48 автоматичними програмами, з яких 14 призначені для приготування під високим тиском. Управління здійснюється завдяки сенсорній панелі. Потужність пристрою складає 1000 Вт. Чаша на 5 л має антипригарне тефлонове покриття. Купити мультиварку можна за 8 тис. руб.

Потужною багатофункціональною моделлю є мультиварка-скороварка Oursson MP5015PSD з алюмінієвою чашею на 5 л, покритою керамічним шаром та оснащеною ручками. Пристрій може готувати за допомогою однієї із 45 автоматичних програм. Завдяки технології SMART, приготування страв здійснюється без участі людини. Існує режим "Мультикухар" для власних налаштувань. Модель оснащена 3 ступенями регулювання тиску. Потужність пристрою складає 1200 Вт. Купити мультиварку можна від 9,8 тис. руб.

Зверніть увагу! Модель додатково укомплектована пароваркою.

Визначаючись, яку вибрати мультиварку Редмонд, відгуки покупців виділяють модель REDMOND RMC-M140. Вона оснащена 33 автоматичними програмами, з яких 9 працюють у режимі "мультиварка", а 24 - "скороварка". Також є опція "мультиповар", що дозволяє готувати страву за власним рецептом. Додатково є функції "відкладений старт", "автоматичний підігрів" та "розігрів".

Скороварка REDMOND RMC-M140

Скороварка REDMOND RMC-M140

Мультиварка обладнана алюмінієвою чашею з покриттям тефлоновим об'ємом 5 л, оснащеною ручками. Потужність пристрою складає 1100 Вт. Керування роботою пристрою здійснюється за допомогою сенсорної панелі. Для зручного очищення приладу модель має кришку, що знімається. Вартість мультиварки становить 6,5 тис. руб.

Найкращі мультиварки з функцією скороварки для великої родини

Створений на підставі відгуків, яку вибрати мультиварку, рейтинг про універсальні моделі відкриває пристрій 2в1 Redmond RMC-PM380. Потужність приладу сягає 1000 Вт. Мультиварка-скороварка оснащена місткою алюмінієвою чашею на 6 л з антипригарним покриттям тефлоновим. Модель може працювати в одній із 14 автоматичних програм. Є функція "мультиповар". Мультиварка також оснащена опціями "розігрів", "таймер", "автоматичне підтримання температури", "регулювання тиску". Вартість пристрою становить 5,7 тис. руб.

Як доводять відгуки покупців, яку мультиварку вибрати, легко та швидко справляється з поставленим завданням ультрамодна модель з функцією скороварки UNIT USP-1210S, представлена ​​у пластиковому корпусі. Потужність пристрою сягає 900 Вт. Модель укомплектована двома місткими чашами з керамічним покриттям. Завдяки наявності 12 автоматичних програм, у мультиварці можна приготувати кашу, тушковані овочі, обсмажену рибу, м'ясо, суп, холодець.

Зверніть увагу! Ця модель має функцію "копчення" та укомплектована спеціальною насадкою для установки в контейнер.

Скороварка UNIT USP-1210S

Скороварка UNIT USP-1210S

Серед додаткових функцій можна виділити "підтримка тепла" та "відкладений старт". Ціна моделі стартує від 7,1 тис. руб.

Зважаючи на відгуки, яку вибрати мультиварку, покупці виділяють потужну багатофункціональну модель Endever Vita-110, яка випускається в металевому корпусі. Вона укомплектована алюмінієвою чашею на 6 л, яка має тефлонове покриття. Модель оснащена базовим набором опцій, доповненим функціями "пароварка" та "фрітюр".

Програма "Мультикухар" дозволяє задавати температурний режим та час для приготування власної страви. Керування роботою пристрою здійснюється за допомогою сенсорної панелі, розташованої у передній частині корпусу. Купити пристрій можна за 4,7 тис. руб.

Мультиварка-скороварка є універсальним багатофункціональним пристроєм, призначеним полегшити та прискорити процес приготування їжі, яка виходить одночасно смачною та корисною.

Відео: Как выбрать мультиварку ? ТОП 5 мультиварок в 2021/2022 - Побутова техніка 2024