Замовте дзвінок

ми передзвонимо

Cлідкуйте за новинами у соліальних мережах

facebook-logo.jpg - 38.27 KB Instagram_logo.png - 69.62 KB vk.png - 21.24 KB

Разработано jtemplate модули Joomla

  Дерев'яні сходи з натурального дерева.
Приватна столярна майстерня "Версаль" в Тернополі.
 

 

Проект "Вікторія" з гнутими елементами

Проект, сходи з натуральго дерева з гнутими перилами були реалізовані повністю з масиву дерева. Сходи з поворитом на 90 градусів без зовнішніх підпорів, що строрює враження "легкості" конструкції. Кріплення конструкції виконано виключно по двох прилеглих стінах, але завдяки геометрії конструкції, сходи закріплені надійно без жодних вібрацій чи скрипу. Фото готового виробу.

Декілька фотографій з монтажу даних сходів

 


 

3D проект та реалізація сходів у масиві дерева

 Даний проект є прикладом 3D проектування з допомогою спеціального програмного забезпечення, та реалізація у масиві дерева, сходи з масиву. Приміщення де мали були встановлені майбутні сходи по дереву, було доволі компактне, що недавало можливості зробити повнорозмірні сходи. Ситуацію також ускладнювало те що потрібно було умістити сходи між вхідними дверми та дверми які вели у сусідню кімнату, а посередині розміщувлось вікно. Між цими трьома точками і потрібно було розмістити дерев'яні сходи, також неможна забувати про зручність та правильність кроку згідно спеціальної формули для проектування сходів. З доромогою проектування сходів у 3D були вирішені усі ці завдання та успіщно реалізований проект. Фото виконаного проекту.

   


 

Мінімалізм і хайтек

Нерідко, навіть прості сходи ,правильни спроектовані, можуть виглядати елітно та ексклюзивно. Повязано це з тим що в нашому сучасному світі який перенасичений дизайном, абстрактними лініями та формами, людське око так би мовити відпочиває на простих та силуетних формах. Тому мінімалізм та хайтек є доволі затребуваним в сучасному дизайні сходів. 

 

 


 

 

Поворотні сходи з розворотом на 180

Порода деревини з якого зроблені сходи є дуб. Сходи двокольорні, світлий тон та фарба  кольру "слонова кістка"


 

 

Білі леви

Проект "Білі леви" був зроблений нами з масиву дуба, ці сходи з натурального дерева були виготовлені та змонтовані в місті Тернополі. Відео цього проекту Ви можете побачити на головні сторінці нашого сайту. Проект получився досить цікавий та ексклюзивний, було використано багато різблених елементів та стилізована скульптура лева як перша, головна балясина. Основний колір сходів :білий, з золотою патиною як спосіб підкреслити красиве різблення.

 


 

Прямі одномаршеві

Прямі сходи з дуба, одномаршеві, цей вислів означає що для підйому на другий поверх використовується одна суцільна конструкція деревяних сходів, без площадок або інших  умовних елементів поділу сходового маршу. Матеріал з якого зроблені сходи :дуб. 

 


 

Елементи різьби, сходи з складними конструкціями

Різьба по дереву один з головних прийомів для того, щоб зроботи сходи з дерева елітними та ексклюзивними. Також для підкреслення свого статусу, нерідко замовляють сходи складних конструкцій, сюди можуть входити як винтові сходи так і сходи з великими забіжними сходинками і гнутими перилами.

     

 


 

 

Важливим моментом у виборі майбутнього виробу є уточнення деталей, адже вся краса криється якраз у деталях. Також враховуючи значну вартість сходів з натуральго дерева, замовник завжди стикається з неприємними очікуваннями від замовлення до реалізації, надіючись що порозумівся з майстрами і його майбутні сходи з дерева будуть мати вигляд який був запланований. Найкращий варіант уникнути сюрпризів, це 3д проектуваня, візуалізація сходів з натурального дерева. З доромогою віртуального проектування можливо оглянути майбутні дерев'яні сходи з усіх сторін, якщо потрібно зразу ж можна внести корективи у майбутній виріб.                                                          

 Приватна столярна майстерня "Версаль". Ми займаємося виготовленням виробів з дерева,сходи дерев'яні чи меблі з дерева, з 2009 року. У нас невелика,але дуже енергійна команда. Виробництво знаходиться в місті Тернопіль, але ми доставляємо по всій території України, зокрема в м. Львів, Хмельницьк, Івано-франківськ. Всі свої зобов'язання ми завжди оформляємо в договорі, даємо гарантію і технічне обслуговування,тому сходи з дерева ми робимо якісно. Ціни у нас від бюджетних до дорогих, оскільки ми пропонуємо продукцію різних категорій, а також продаємо комплектуючі, балясини дубові, різьблені балясини,сходинки дубові, перила з дерева. Ви можете купити у нас як окремо сходинки, балясини, перило, або сходи в цілому з монтажем лакуванням, різьбленими елементами та з доставкою додому,також ми виготовляємо сходи з дерева в комплексі.

scroll back to top