Замовте дзвінок

ми передзвонимо

Cлідкуйте за новинами у соліальних мережах

facebook-logo.jpg - 38.27 KB Instagram_logo.png - 69.62 KB vk.png - 21.24 KB

Разработано jtemplate модули Joomla

  Канал столярної майстерні Версаль в  YouTube 

 

Гнуте перило, готовий виріб на обєкті

 

Готовий виріб, уже установлене гнуте перило в домі у замовника на ковані кронштейни. Нище цього відео також розміщене відео процесу виготовлення, де детально показано як виготовлялося гнуте перило з дерева. Для перегляду відео клікніть на зображення.

 

 

Гнуте перило, процес виготовлення

На цьому відер Ви побачете процес виготовлення гнутого перила для монтужу на ковані кронштейни. Всі етапи виготовлення виробу ми постаралися зазняти, щоб максимально точно показати складність виготовлення та технологічний процес. Гнуті перила це безперечно окраса для сходів оскільки підкреслють елісність виробу.

 

 

Комод-сейф, декоративне обрамлення для сейфу из масиву дерева 

Для перегляду відео клікніть на зображення.

     Вітаю Вас друзі, з вами майстерня версаль, сьогодні хочу вам показати нашу останю роботу це  обрамлення сейфу масивом дуба с різбленими елементами, комод з дерева. Комод деревяний  спочатку був зібраний в цеху,  після того ми розібрали його та покрили лакоофарбовим покриттям, далі  зібрали дубовий комод знову для перевезення та установки на місці у замовника. Розміри виробу 1200мм висота та 800 мм ширина. Основна задумка деревяного комоду це визуально проховати сейф , та зробити його частиною меблевого набору  для спальні, колір відповідно підбирали під вже існуючий комод і ліжко. Дякую за увагу, якщо Вас зацікавила наша робота звертайтесь за контактами які зможете найти на сайті.

   Комод під ТВ, з масиву дерева.

Для перегляду відео клікніть на зображення. Відео на російські мові.

Робота зроблена в лютому 2016 року, Комод під ТВ. Комод з дуба виготовлений як цілісний елемент. І так в принципі стандартний комод, але з невеликим ексклюзивом а саме : різьблені ніжки і профільна царга. Дизайн комода продиктований в більшій мірі побажаннями замовника, так як комод робився під тв і зберігання звукопідсилювальної апаратури потрібно було вмістити максимум корисного простору на висоту виробу яка складає 650 мм. Декоративні елементи різьблені ніжки і фасад шухляди ми зробили щоб комод був схожий за стилем на сервант которий уже був у замовника. Також ми підібрали колір до цього ж серванта. Більш детальніше переглянути вигляд вироба Ви можете у відео.

  Якщо Вас зацікавила наша робота звертайтеся до мене,  за номером телефону який Ви можете знайти в контактах, розділу цього сайту.

Комод з гнутими фасадами

Для перегляду відео клікніть на зображення. Відео на російські мові.

  Одна з наших останіх робіт, це комод для раковини умивальника, робота зроблена у січні 2016 рокуСам комод з натурального дерева, з массиву дуба, в тому числі і гнутий фасад комоду і ножки криволінійної форми. Дерев'яний комод покрили білою фарбою попередньо загрунтувавши, оскільки виріб буде експлуатуватися в вані кімнаті, де є підвищена вологість.   Дуб матеріал пористий, тому бажано закрити пори якщо виріб буде знаходитися в середовищі  з підвищеною вологістю. При виготовлені даного комоду були спроектовані ножки як основа, на яких стоїть комод, ножки криволінійної форми. В даному проекті не використовувалася різьба по дереву, хоча більшість наших виробіт оздоблені різьбою по дереву. З радістю зробимо для Вас такий комод,або будь-якого іншого дизайну на замовлення.

 

Камін декоративний комод. 

  Сьогодні хочу представити Вам нашу нову роботу, це декоративний камін виконаний у вигляді комоду з дерева. Оскільки камін декоративний то комод може використовуватися під телевізор або іншу побутову техніку. Дерев'яне обрамлення каміна покрите білою фарбою та золотою патиною,різьба по дереву прикрашає виріб з дерева по бокам у чотирьох точках.
  Масивна дубова кришка завершує дерев'яний комод, боки комоду складаються з гнутого дубового фасаду, де буде знаходитися бар. Також ми установили петлі здотягувачами, для плавного та беззвучного закривання дверок фасаду. Ми виготовляємо дерев'яні меблі на замовлення з масиву дерева та інших матеріалів.

Сходи з натурального дерева. 

  Сходи з натурального дерева в Тернополі з виїздом до клієнта та безкоштовними
замірами. В Львові Ви також можете дізнатися про ціни на сходи дерев'яні по
телефону.

  В своїх проектах ми не рідко використовуємо комбінацію складних
конструкцій сходів та матеріалів. Адже сходи з дерева це насамперед візитна
карточка будь-якого приватного дому, і це традиція повелась ще з позаминулих
сторріч. Тому ми завжди радимо, коли перед людиною стає питання підбору сходів, звертати увагу також і на дизайн сходів, тимбільше що наша майстерня безкоштовно робить не тільки розрахунок,але й 3д проект майбутнього виробу.      Тому клієнту не приходиться уявляти, чи гадати як будуть виглядати деревяні сходи в майбутньому,
  Ви може зразу побачити свої сходи до найменших деталів з усіх сторін та в пропорції один до одного. Будемо раді відповісти Вам по телефону , а також надати консультації.

Стіл та крісла з дуба

Для перегляду відео виробу клікайте на зображення

 

  Стіл з натурального дерева, а також елітні крісла з масиву дуба виготовила
столярна майстерня Версаль. В проекті були задіяні тільки натуральні та
екологічно чисті матеріали. Стіл зроблений з дуба, крісла та весь столовий набір
прикрашає різьба по дереву з красивими елементами ручної роботи та токарні роботи по дереву зроблені з урахуванням усіх пропорцій дерев'яного стола відносно крісел,висоти та зручності користування, вироби з дерева окраса интер'єру.

  Віп меблі підкреслюють статус господаря та милують око. Приємні в користуванні деревяні меблі, оскільки меблі з натурального дерева віддають тепло природи накопичене  під час зростання дерева.

  Ми з радістю зробимо для Вас меблі деревяні з урахуванням всіх Ваших побажань. 

Диван і крісла ч2

Для перегляду відео виробу клікайте на зображення

   Диван з масива дерева з різьбою по дереву. В дерев'яному гарнітурі три предмети зроблені з натурального дуба. Дизайн меблів повністю єксклюзивний,
це елітні меблі з масиву дерева.

  Для даного проекту були сконструйовані окремі блоки для сидінь дивану та крісел. Покритий виріб фарбою кольору слонова кістка,та патиною коричневого кольору. Тканина використана для даного дивану та двох крісел, меблева, виробник "Техлайн" відрізнється міцністю та стійкістю до стирання.

  Візерунок тканини дивана з дерева, комбінований рослиний орнамент з полоскою. Будем раді відповісти на Ваші запитання, по телефону або в листі. Зробимо на замовлення вироби з дерева, ексклюзивні сходи, меблі.

 

Вітрина для посуду

Для перегляду відео виробу клікайте на зображення


  Вітрина виконана з ДСП з елементами нержавійки, та різбленого відерунку на  мдф.
  Для початку варто сказати що даний виріб є реплікою відомого італійського
дизайнера меблів. Вітрина з дерева або дсп є засобом для зберігання ціних речей які можна
"вигідно " виставити на видноті, при тому захистити від можливостей ненароком
пошкодити предмети.

  Вітрина обрамлена рамкою з нержавіючої квадратної,
профільної труби. Також по всьому периметру фасаду як обрамення зроблений
фрезерований багет з мдф з візерунком який повторюється. Меблі від майстерні
Версаль це надійна та якісна робота, а також наша команда може зробити
вироби з дерева будь-якої складності.

Столик журнальний

Для перегляду клікніть на забраження

  Журнальний столик з дерева від майстерні Версаль зроблений з дуба. Деревяний столик, або журнальний столик деревяний, зроблений з комбінуванням двох матеріалів: скла та дерева. Різблені ножки як основа для столика з різбленими царгами для цілосності виробу.

  Під низом зроблена поличка для зберігання  дрібних речей, можливо журналів, власне цей столик є частиною мякого гарнітура з дуба з різьбою по дереву. Покрили стіл фарбою кольору слонова кістка, та патиною виділили різьбу по дереву.

  Журнальний стіл для інтерєру, хороший спосіб так би мовити завершити інтерєр, зробити місце в вітальні яке буде центром відпочинку для затишного проведення часу, можливо за чашкою кави, або розмови з другом. В нас Ви можете замовити журнальні столи будь-якої складності та дизайну, ми виготовляємо вироби з дерева на замовлення. Також Ви можете переглянути фото та відео виробів.

scroll back to top